Akademia EX Gdańsk-Sekcja Przymorze/Orunia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 50, wczoraj: 60
ogółem: 74 567

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

Najbliższe plany

  • autor: franek83, 2017-01-12 23:55

Nasze plany na najbliższy czas: (UZUPEŁNIAMY SUKCESYWNIE / nowe terminy wyświetlamy na czerwono)

- 25.08. - Turniej "KIPSTA CUP"; reprezentacja roczników 2008/2009; godz. 10.00; Gniewino; ul.Sportowa 5

- 08.09. -  otwarty dla wszystkich chętnych, dodatkowy trening; godz. 11:00-13:00; ul.Hallera 16/18

- 9.09. - turniej PZPN; rocznik 2008; godz. 9:00; Gdańsk-Nowy Port; ul.Wyzwolenia 8; (gospodarz EX Przymorze)

- 9.09. - turniej INPRO CUP; rocznik 2009/10; godz.9:00; ul.Niemcewicza 1;Pruszcz Gdański

- 15.09. - otwarty dla wszystkich chętnych, dodatkowy trening; godz. 11:00-13:00; ul.Hallera 16/18

-16.09. - turniej PZPN; rocznik 2009; godz. 10:00; ul.Wyzwolenia 8; (gospodarz VICTORIA Gdańsk)

- 22.09. - turniej PZPN; rocznik 2010; godz. 11:00; ul.Marynarki Polskiej 177; (gospodarz POLONIA Gdańsk)

- 22.09. - turniej towarzyski; rocznik 2010; godz. 15:00-17:00; ul.Hallera 201 (obiekty Gedania Gdańsk)

- 22.09. - sparing z Escola Futbolu; rocznik 2008; godz. 11:00; ul.Hallera 16/18

- 26.09. - Turniej "EXtra Talent"; reprezentacja roczników 2007/2008 oraz 2009/2010; godz.9.00-16.30; ul. Jana z Kolna 18; Sopot

- 29.09. - turniej PZPN; rocznik 2008; godz. 10:00; ul. Chałubińskiego 13); (gospodarz Conrad Gdańsk)

- 06.10. - sparing z Lechią Gdańsk; rocznik 2008/9; godz. 11:00; ul.Hallera 16/18

- 06.10. - turniej towarzyski; rocznik 2010; godz. 14:00-16:00; ul. Hallera 201 (obiekty Gedania Gdańsk)

- 7.10. - turniej PZPN; rocznik 2009; godz. 10:00; ul. Węglowa 2; Chwaszczyno; (gospodarz OLIMPIA Osowa)

- 13.10. - turniej PZPN; rocznik 2010; godz. 9:00; ul.Olimpijska 5; Gdynia (gospodarz SZTORM Gdańsk)

- 13.-14.10. - zgrupowanie w Cetniewie

- 20.10. - turniej towarzyski; rocznik 2009; godz. 9:00-11:00; ul.Hallera 201 (obiekty Gedania Gdańsk)

- 20.10. - turniej towarzyski; rocznik 2010; godz. 13:00-15:00; ul. Hallera 201 (obiekty Gedania Gdańsk)

- 20.10. - turniej PZPN; rocznik 2008; godz. 8:00; ul. Smoleńska 5/7 (gospodarz AP Gdańsk)

- 27.10. - turniej Pomorski Futbol Cup 2018; rocznik 2008; Przodkowo

- 27./28.10. - turniej PZPN; rocznik 2009; (gospodarz CONRAD Gdańsk)

- 03.11. - turniej Pomorski Futbol Cup 2018; rocznik 2009; Przodkowo

- 4.11. - turniej PZPN; rocznik 2010; godz. 9:00; Gdańsk-Nowy Port; ul.Wyzwolenia 8; (gospodarz EX Siedlce)

- listopad - turniej "O Puchar Tymbarku"; rocznik 2011

- 24.11. - turniej w Przywidz Arena; rocznik 2009; Przywidz

- 12.01. - turniej w Przywidz Arena; rocznik 2008; Przywidz

 

 

 

 

 


Aktualności

Wakacyjne treningi

  • autor: franek83, 2018-08-04 22:49

Już we wtorek 07. sierpnia rozpoczynamy treningi w formie wakacyjnej, czyli bez podziału na grupy wiekowe. Treningi we wtorki i czwartki o godz. 16:30-18:00 na boisku przy ul. Hallera 16/18 do końca sierpnia. Zapraszamy wszystkich chętnych z Sekcji Przymorze i Orunia.

Rozpoczynamy też nabór nowych zawodników do wszystkich grup wiekowych w rocznikach 2007-2013. Chętnych zapraszamy na treningi. Kontakt i informacje: tel.: 602382071 trener Jacek


Reprezentacja na Gedania Cup rocznika 2008

  • autor: franek83, 2018-03-03 14:54

W niedzielę 04. marca 2018 rozegramy mecze w turnieju Gedania Cup rocznika 2008.

Reprezentacja na turniej:

  • Kamil Wizjan
  • Emilka Granowska
  • Ada Wegiera
  • Maciek Jakubiak
  • Marcin Ciejka
  • Olek Pomierski
  • Bartek Jastrzębowski
  • Maciek Zega
  • Mateusz Jędrzejewski
  • Vasco Długosz

  • EX Cup 2018

    • autor: franek83, 2018-02-26 00:07

    W sobotę wzięliśmy udział w halowym turnieju "EX CUP 2018" organizowanym przez kolegów z Sekcji Siedlce Naszego Klubu. Turniej mocno obsadzony, więc trudno było myśleć o zwycięstwie, ale też nie bardzo wiedzieliśmy jak poradzimy sobie w grze z takim przeciwnikiem...
     


    Turniej Salos

    • autor: franek83, 2018-02-09 15:08

    W sobotę 10. lutego rozegramy turniej dla reprezentacji rocznika 2008 i 2007.

    Reprezentacja rocznika 2008:
  • Kamil Wizjan
  • Emilka Granowska
  • Ada Wegiera
  • Maciek Jakubiak
  • Maciek Zega
  • Jaś Ciechanowicz
  • Marcin Ciejka
  • Bartosz Jastrzębowski
  • Aleksander Pomierski
  • Reprezentacja rocznika 2007:

  • Miłosz Ambroziak
  • Mateusz Wójtowicz
  • Mateusz Olech
  • Mateusz Wąsikowski
  • Tomek Okraszewski
  • Oskar Arszyński
  • Mikołaj Bednarczyk

  • Podsumowanie weekendu

    • autor: franek83, 2018-01-14 22:49

    Koniec pracowitego weekendu naszej sekcji  A było tak...
     


    Kadra rocznika 2008 na turniej w Gdyni

    • autor: franek83, 2018-01-11 11:12

    Na najbliższy turniej "Gdynia Cup" dla rocznika 2008 trener wytypował następujących zawodników:

    • Emilia Granowska
    • Adrianna Wegiera
    • Jan Ciechanowicz
    • Marcin Ciejka
    • Maciej Jakubiak
    • Bartosz Jastrzębowski
    • Kamil Wizjan
    • Aleksander Pomierski
    • Artur Samulski
    • Maciej Zega

     Sobota 13. stycznia 2018; Gdynia - Dąbrowa; ul.Nagietkowa 73. Zawody rozpoczynamy o 13:26, kończymy 15:09. Zbiórka zawodników najpóźniej o godzinie 13:00.

    Mecze na sztucznej trawie w hali pneumatycznej. Dozwolone korki. Proszę ubrać się warstwowo, bo może być chłodno.


    Archiwum aktualności


    Reklama

    Najnowsza galeria

    Nowa galeria
    Ładowanie...

    Treningi

    PONIEDZIAŁEK (grupa Orunia) 17:00-18:30 - boisko SP 56 (przy ulicy Małomiejskiej) - wszystkie roczniki WTOREK (grupa Przymorze) 15:30-17:00 - kryte boisko w balonie przy ulicy Meissnera - rocznik 2007/2008 15:30-17:00 - boisko SP 44 (przy ulicy Jagiellońskiej 24) - roczniki 2009/2010; grupa zaawansowana i dzieci z tego rocznika ze Szkoły Podstawowej nr 44) 16:00-17:30 - boisko SP 79 (przy ulicy Kołobrzeskiej) - rocznik 2009 i młodsi (grupa dzieci ze Szkoły Podstawowej 79) ŚRODA (grupa Orunia) 17:00-18:30 - boisko SP 56 (przy ulicy Małomiejskiej) - wszystkie roczniki CZWARTEK (grupa Przymorze) 16:00-17:30 - boisko SP 79 (przy ulicy Kołobrzeskiej) - rocznik 2009 i młodsi (grupa dzieci ze Szkoły Podstawowej 79) 16:30-18:00 - boisko Orlik (przy ulicy Hallera) - dodatkowy trening dla chętnych z rocznika 2007/2008/2009 PIĄTEK (grupa Przymorze) 15:30-17:00 - kryte boisko w balonie (przy ulicy Meissnera - rocznik 2009/2010; grupa zaawansowana) 16:00-17:30 - boisko Orlik (przy ulicy Kołobrzeskiej) - rocznik 2007/2008; SOBOTA 11:00-13:00 - boisko Orlik (przy ulicy Hallera) dodatkowy trening lub sparing

     

     

     

    Kontakt

    Trener koordynator - Jacek Puzyr; tel. 602382071, email: jacekpuzyr@gmail.com

    Trener - Łukasz Franczak; tel. 504190485, email: franek2106@gmail.com

    Trener - Adam Romejko; tel. 798930807; email: adamromejko@wp.pl