Akademia EX Gdańsk-Sekcja Przymorze/Orunia - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 10, wczoraj: 47
ogółem: 68 285

statystyki szczegółowe

Wydarzenia

Najbliższe plany

  • autor: franek83, 2017-01-12 23:55

Nasze plany na najbliższy czas: (UZUPEŁNIAMY SUKCESYWNIE / nowe terminy wyświetlamy na czerwono)

- 14.04. - trening strzelecki i bramkarski; rocznik 2009 i starsi; godz. 11:00-13:00; boisko CKZiU nr 1; ul Hallera 16/18

- 15.04. - Mini Liga "Victus"; rocznik 2007/2008; godz. 8:25; Sopot; ul. Jana z Kolna 18

- 15.04. - Mini Liga "Victus"; rocznik 2010; godz. 8:50; Sopot; ul. Jana z Kolna 18

- 21.04. - Mini Liga "Victus"; rocznik 2010; godz. 11:20; Sopot; ul. Jana z Kolna 18

- 21.04. - I Turniej PZPN; rocznik 2008; godz. 9:00; gospodarz Gedania Gdańsk; ul.Hallera 201

- 28.04. - I Turniej PZPN; rocznik 2009; godz. 9:00-11:00; Nowy Port; ul.Wyzwolenia 8;

- 28.04. - sparing z EX SIEDLCE; rocznik 2008A; godz. 11:00; boisko CKZiU nr 1; ul.Hallera 16/18

- 06.05. - Mini Liga "Victus"' rocznik 2007/2008; godz. 8:00; Sopot; Jana z Kolna 18

- 12.05. - Deichmann Cup; rocznik 2009; godz. 8:30; ul.Budowlanych 49; Gdańsk-Kokoszki

- 12.05. - II Turniej PZPN; rocznik 2008; godz. 11:00; ul.Chałubińskiego 13; 

- 13.05. - Mini Liga "Victus"; rocznik 2010; godz. 8:25; Sopot; ul. Jana z Kolna 18

- 19.05. - mecze sparingowe na obiektach Gedania Gdańsk; ul. Hallera 201: rocznik 2008 - godz. 9:30; rocznik 2009 - godz. 11:00; rocznik 2010/11 - godz. 13:00

- 20.05. - II Turniej PZPN; rocznik 2009; godz. 11:00; ul.Marynarki Polskiej; boisko Polonii Gdańsk

- 22.05. - Mistrzostwa Gdańska Juniorów; rocznik 2007/8; godz. 17:00-20:00; ul. Traugutta 29

- 24.05. - Mistrzostwa Gdańska Juniorów; rocznik 2009; godz. 17:00-20:00; ul. Traugutta 29

- 25.05. - Mistrzostwa Gdańska Juniorów; rocznik 2010/11; godz. 17:00-20:00; ul. Traugutta 29

- 26.05. - Deichmann Cup; rocznik 2009; godz. 9:00; ul.Budowlanych 49; Gdańsk-Kokoszki

- 26.05. - Mini Liga "Victus"; rocznik 2007/2008; godz. 8:00; Sopot; ul.Jana z Kolna 18

- 27.05. - Finał Mistrzostw Gdańska Juniorów; godz. 9:00-16:00 (jeśli się zakwalifikujemy)

- 29.05. - spotkanie z rodzicami; godz. 17:30; Szkoła Podstawowa 79; ul. Kołobrzeska 49

- 02.06. - spływ kajakowy rzeką Radunia (dla dzieci z rodzicami)

- 03.06. - III Turniej PZPN; rocznik 2008; godz. 13:00; ul.Budowlanych 49; "Jaguar" Gdańsk

- 09.06. - IV Turniej Decathlon Cup; rocznik 2011; godz. 10:00; Gdańsk; ul.Szczęśliwa 1

- 09.06. - III Turniej PZPN; rocznik 2009; ul.Wyzwolenia 8; "Portowiec" Gdańsk / ODWOŁANY!/

- 10.06. - Mini Liga "Victus"; rocznik 2007/2008; godz. 8:00-10:30; Sopot; ul.Jana z Kolna 18

- 10.06. - Mini Liga "Victus"; rocznik 2010; godz. 8:50-10:05; Sopot; ul.Jana z Kolna 18

- 10.06. - Deichmann Cup; FINAŁ;  godz. 9:30; ul.Budowlanych 49; Gdańsk-Kokoszki

- 16.06. - Turniej Łubiana Cup; rocznik 2007/2008 oraz 2010/2011; Łubiana; ul. Szkolna 1

- 17.06. - Mini Liga "Victus"; rocznik 2010; godz. 8:50-10:55; Sopot; ul.Jana z Kolna18

- 17.06. - Mini Liga "Victus"; rocznik 2007/2008; godz. 9:15-11:20; Sopot; ul.Jana z Kolna 18

 

 

 


Aktualności

Reprezentacja na Gedania Cup rocznika 2008

  • autor: franek83, 2018-03-03 14:54

W niedzielę 04. marca 2018 rozegramy mecze w turnieju Gedania Cup rocznika 2008.

Reprezentacja na turniej:

  • Kamil Wizjan
  • Emilka Granowska
  • Ada Wegiera
  • Maciek Jakubiak
  • Marcin Ciejka
  • Olek Pomierski
  • Bartek Jastrzębowski
  • Maciek Zega
  • Mateusz Jędrzejewski
  • Vasco Długosz

  • EX Cup 2018

    • autor: franek83, 2018-02-26 00:07

    W sobotę wzięliśmy udział w halowym turnieju "EX CUP 2018" organizowanym przez kolegów z Sekcji Siedlce Naszego Klubu. Turniej mocno obsadzony, więc trudno było myśleć o zwycięstwie, ale też nie bardzo wiedzieliśmy jak poradzimy sobie w grze z takim przeciwnikiem...
     


    Turniej Salos

    • autor: franek83, 2018-02-09 15:08

    W sobotę 10. lutego rozegramy turniej dla reprezentacji rocznika 2008 i 2007.

    Reprezentacja rocznika 2008:
  • Kamil Wizjan
  • Emilka Granowska
  • Ada Wegiera
  • Maciek Jakubiak
  • Maciek Zega
  • Jaś Ciechanowicz
  • Marcin Ciejka
  • Bartosz Jastrzębowski
  • Aleksander Pomierski
  • Reprezentacja rocznika 2007:

  • Miłosz Ambroziak
  • Mateusz Wójtowicz
  • Mateusz Olech
  • Mateusz Wąsikowski
  • Tomek Okraszewski
  • Oskar Arszyński
  • Mikołaj Bednarczyk

  • Podsumowanie weekendu

    • autor: franek83, 2018-01-14 22:49

    Koniec pracowitego weekendu naszej sekcji  A było tak...
     


    Kadra rocznika 2008 na turniej w Gdyni

    • autor: franek83, 2018-01-11 11:12

    Na najbliższy turniej "Gdynia Cup" dla rocznika 2008 trener wytypował następujących zawodników:

    • Emilia Granowska
    • Adrianna Wegiera
    • Jan Ciechanowicz
    • Marcin Ciejka
    • Maciej Jakubiak
    • Bartosz Jastrzębowski
    • Kamil Wizjan
    • Aleksander Pomierski
    • Artur Samulski
    • Maciej Zega

     Sobota 13. stycznia 2018; Gdynia - Dąbrowa; ul.Nagietkowa 73. Zawody rozpoczynamy o 13:26, kończymy 15:09. Zbiórka zawodników najpóźniej o godzinie 13:00.

    Mecze na sztucznej trawie w hali pneumatycznej. Dozwolone korki. Proszę ubrać się warstwowo, bo może być chłodno.


    II Festyn Gwiazdkowy EXa 16.12.(piątek) godz. 17-21.30

    • autor: franek83, 2016-12-12 15:53

    Festyn odbędzie się na hali przy ul. Smoleńskiej. Szczegóły w rozwinięciu.


    Archiwum aktualności


    Reklama

    Najnowsza galeria

    Nowa galeria
    Ładowanie...

    Treningi

    - Przymorze (ZAAWANSOWANI rocznik 2009):

    Wtorek: godz. 15:30-17:00 (boisko: Szkoła Podstawowa nr 44; ul. Jagiellońska 24)

    Piątek: godz. 14:30-16:00 (boiskoSzkoła Podstawowa nr 44; ul. Jagiellońska 24)

    - Przymorze (POCZĄTKUJĄCY rocznik 2009/2010 w SP 79):

    Wtorek: godz. 16:30-18:00

    Czwartek: godz. 16:30-18:00

    (boisko: Szkoła Podstawowa nr 79; ul.Kołobrzeska 49)

    - Przymorze (ZAAWANSOWANI rocznik 2007/2008):

    Wtorek: godz. 15:30-17:00 (kryte boisko w balonie przy ul. Meissnera)

    Piątek: godz. 16:00-17:30 (boisko Orlik: ul.Kołobrzeska)

     

    - Orunia  (POCZĄTKUJĄCY i ZAAWANSOWANI) 

    Poniedziałek: 17:00-18:30 

    Środa: godz. 17:00-18:30

     (boisko: Szkoła Podstawowa nr 56; ul. Małomiejska 8a)  

    Zapraszamy.

     

       

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Kontakt

    Trener koordynator - Jacek Puzyr; tel. 602382071, email: jacekpuzyr@gmail.com

    Trener - Łukasz Franczak; tel. 504190485, email: franek2106@gmail.com

    Trenera - Adam Romejko; tel. 798930807; email: adamromejko@wp.pl